HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW DLA GMIN

DLA MIESZKAŃCÓW
Informacja
 

GMINA WÓLKA


ART KOM MILEJÓW ma zaszczyt poinformować, iż z racji rozstrzygnięcia pozytywnie przetargu na "Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych" będzie świadczyć usługi odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Wólka od 1.1.2020 r. do 31.12.2021 r.
Wszelkie dostępne informacje znajdą Państwo na stronie Gminy: https://www.wolka.pl/gospodarka-i-srodowisko/odpady-komunalne/
Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych.
HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW GMINA WÓLKA NA ROK 2020
Właściciele nieruchomości mogą samodzielnie dostarczyć do (PSZOK) odpady, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Do punktu można przywieźć następujące frakcje odpadów: papier, tektura oraz opakowania z papieru i tektury, metale oraz opakowania z metali, opakowania wielomateriałowe, tworzywa sztuczne i opakowania z tworzyw sztucznych, szkło oraz opakowania ze szkła, odpady komunalne ulegające biodegradacji w tym opakowania ulegające biodegradacji i odpady zielone, przeterminowane leki i chemikalia, odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji prowadzenia monitoringu poziomu substancji w krwi, w szczególności igieł i strzykawek, zużyte baterie i zużyte akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte opony, odpady budowlane i rozbiórkowe stanowiące odpady komunalne, meble i inne odpady wielkogabarytowe.

Odpady rolnicze (folie rolnicze, siatka i sznurki do owijania balotów, opony do maszyn rolniczych, worki big-bag, itp.) nie należą do odpadów komunalnych. Informacje dotyczące podmiotów zbierających  odpady rolnicze znajdują się na stronie www.wolka.pl w zakładce - gospodarka i środowisko.

GMINA NIEMCE


ART KOM MILEJÓW ma zaszczyt poinformować, iż z racji rozstrzygnięcia pozytywnie przetargu na "Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych" będzie świadczyć usługi odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Niemce w Sektorze nr II od 1.1.2020 r. do 31.12.2020 r.
Wszelkie dostępne informacje znajdą Państwo na stronie Gminy: https://www.niemce.pl/urzad/gospodarowanie-odpadami/
Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych oraz ulotką.
ULOTKA ORAZ HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW GMINA NIEMCE NA ROK 2020
Ulotka
Harmonogram

WYWÓZ ODPADÓW BUDOWLANYCH I ROZBIÓRKOWYCH ORAZ GRUZU


W ramach opłaty podstawimy kontener który jest przeznaczony na odpady budowlane i rozbiórkowe oraz także gruzu.

Aby złożyć u nas zamówienie, wystarczy wziąć do ręki telefon, zadzwonić pod numer
536-459-727 (Biuro Obsługi Klienta Odpady Budowlane i Rozbiórkowe oraz Gruz) gdzie uzgodnisz termin, lokalizacje i warunki płatności.

Wszystkie prawa zastrzeżone dla © 2020 ART-KOM